HAKKIMIZDA

İlkerim Kafe Tic. Ltd. Şti. olarak sağlıklı organik gıda sektöründe hizmet veren bir kuruluşuz. Fİrmamız kurulduğu günden bu yana kaliteli hizmet anlayışı ile gerçekleştirdiği projelerde güvenirliliğini kanıtlamıştır. Bulunduğumuz piyasanın her geçen gün biraz daha gelişmekte olduğunun bilincinde hareket ederek müşterilerinden gelen istek ve taleplere cevap verebilecek bilgi ve deneyime sahibiz. Profesyonel Sağlıklı Gıda Ürünleri ekibi ile verdiği bütün hizmetlerin sağlıklı ve uzun ömürlü olarak işlev görmesini ve güncel kalmasını sağlamak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Üretici ve toptan olarak hizmet vermekte olan firmamız verilen hizmetlerin hedef kitleye ulaşması için doğru analizin yapılması ve ulaşması için çalışmaktadır.

Basında İlkerim Kafe ;

Hürriyet Ankara İlkerim Kafe Hakkında

Ticarihayat İlkerim Kafe Hakkında

Gıdahattı İlkerim Kafe Hakkında

Beyazgazete İlkerim Kafe Hakkında

Gazeteilksayfa İlkerim Kafe Hakkında

Youtube Kanalımız

Çalışmalarımız Hakkımızda Bilgi Almak İçin Ücretsiz bilgi formumuzu doldurabilir veya  0312 255 31 18 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.​ Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizi arayarak, size yardımcı olacak ve işleminizi gerçekleştirecektir.

Video Tanıtım


Vizyonumuz


İlkerim Kafe Sağlıklı Gıda Ürünleri Sektöründe hizmet veren bir kuruluşuz. Firmamız kurulduğu günden bu yana kaliteli hizmet anlayışı ile gerçekleştirdiği projelerde güvenirliliğini kanıtlamıştır. Bulunduğumuz piyasanın her geçen gün biraz daha gelişmekte olduğunun bilincinde hareket ederek müşterilerinden gelen istek ve taleplere cevap verebilecek bilgi ve deneyime sahibiz.

Misyonumuz


Kalitede, hizmette, müşteri ilişkilerimizde sektörümüzde en iyi olmak, sahip olduğumuz bu imaji korumak, çağdaş teknolojiden azami derecede yararlanarak kalite verimliliğini sürekli kılmak, maddi ve manevi tüm unsurları çalışanları ile paylaşarak sürekli pozitif değer üreterek piyasada lider olmak temel ilkemizdir.