Sıkça Sorulan Sorular

Hangi Kargoyu Kullanıyorsunuz ?

MNG Kargo İle Gönderim Yapmaktayız.

Kargo bedava kampanyanız var mı?

700 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedavadır. Sadece kapıda ödeme seçeneğinde sipariş tutarına göre kapıda ödeme hizmet bedeli yansıtılmaktadır. Sadece kapıda ödeme seçeneğinde geçerli olan kapıda ödeme hizmet bedeli tutarları 0-500 TL Arası Alışverişler için Toplam 9,15 TL + %18 KDV DAHİL 501-1000 TL Arası Alışverişler için Toplam 14.35TL + %18 KDV DAHİL 1001-2000 TL Arası Alışverişler için Toplam 19.6 TL + %18 KDV DAHİL 'dir.

Kargoya Verilen Glutensiz Ürünler Taze mi?

İçerisinde Ekmek ürünleri olan hafta içi 17:00' a kadar verilen siparişleriniz ertesi gün kargoya verilmektedir. İçerisinde Ekmek ve Simit Olan Siparişler Taze Olarak Gönderilmesi İçin Bir Gün Sonra Kargoya Verilir. Cuma günü verilen ekmekli siparişleriniz pazartesi günü kargoya verilir.

Çölyak Nedir ?

Çölyak Hastalığı ince bağırsağın, Gluten adlı proteine karşı ömür boyu süren ve kronikleşen alerjisi, hassasiyetidir.

Fenilketonüri Nedir ?

Fenilketonüri, aileden katılım yoluyla geçebilen bir hastalıktır. Bu hastalıkla doğan çocuklar proteinli gıdalarda bulunan fenilalanin isimli bir maddeyi metobolize edemezler.

Vegan Nedir ?

Veganlık ya da veganizm, bazı nedenlerle hayvan kökenli gıdaları ve diğer hayvansal ürünleri kullanmayı reddetme. Bazen "sıkı vejetaryenlik" diye de adlandırılır. Vegan kişiler, hayvan kullanımı yoluyla elde edilen gıdaları, giyecekleri ve diğer tüm yan ürünleri kullanmayı reddetmektedir.